Kurumsal

Hakkımızda

1982 Şanlıurfa doğumluyum. 1994 yılında başlayan meslek hayatım boyunca, ülke ekonomisinin büyümesi ve gelişmesinde en önemli etken olan esnaf ve işletmelere Muhasebe ve Finans konularında ihtiyaç duydukları desteği sağlamak, işletmelerini emin adımlarla hep daha ileriye taşımaları için gereken desteği sağlamak en büyük gayem olmuştur.

Çakır Mali Müşavirlik çatısı altında buluşan uzman kadromuz ve sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızla birçok farklı endüstride faaliyet gösteren işletmelerin geçmişte olduğu gibi gelecekte de destekçileri olmaya devam ediyoruz.

Rekabetçi iş ortamında güncel bilgiye ulaşmanız için tüm mali konularda ve muhasebe işlerinde bir rehber mantığıyla hareket eden Çakır Mali Müşavirlik, tüm ölçeklerdeki işletmeler için hem günümüze hem de geleceğe ilişkin stratejiler belirleyen yol haritaları hazırlar. Bunu yaparken de bütünsel bir yaklaşımla hareket eder, teknolojiden destek alır. Muhasebe ve mali süreçlerin tasarlanması ve uygulanması süreçlerinde son teknoloji ile geliştirilmiş, güncel yazılımları kullanır.  

Hem işletmenizin hem de kişisel finansınızın büyümesi ve refahı için mümkün olan en iyi muhasebe ve mali müşavirlik hizmetlerini sunmak için her zaman destekçiniz olmaya hazırız.